Fotograf na Chrzest Święty

Fotografia chrztu na terenie Bydgoszczy i okolic. Wykonuje pełne fotoreportaże od przygotowań po zdjęcia w restauracji.

Przygotowania w domu – czy warto jest fotografować?

Niech ten wyjątkowy dzień dla całej rodziny zostanie uwieczniony na pięknych i ponadczasowych fotografiach. Jestem obecna podczas przygotowań w domu, gdzie zwykle jest bardzo podniosła atmosfera. Fotografuję tak, aby nie plątać się i nie przeszkadzać. Zwykle około godzinki przed mszą wystarczy aby uchwycić wyjątkowe detale które zostały specjalnie przygotowane z tej okazji, ale też cały proces ubierania maluszka i szykowanie się do wyjścia. Są to momenty które z mojej perspektywy pokazują jak ważny jest to dzień. Zamieniam te chwilę na ruchomy obraz – bo tak właśnie ogląda się moje fotorelacje – są one żywe i pełne emocji. Przd wyjściem do kościoła, jest jeszcze chwila aby wykonać zdjęcie rodzinne w domu.

Fotoreportaż z mszy w kościele.

Aby moja praca podczas mszy w kościele mogła być możliwa, zawsze udaję się przed mszą do księdza aby wyraził zgodę na moją obecność i przekazał mi swoje ewentualne uwagi do poruszania się po świątyni. Każda Parafia ma inne podeście i czasem bardzo restrykcyjne zasady dotyczące fotografowania lub videofilmowania Chrztów. Niezbędne jest oczywiście odpowiednie uprawnienie do fotografowania w obiektach sakralnych i liturgicznych które okazuje się księdzu zawsze przed mszą. Dlatego zawsze mam je przy sobie i po uzyskaniu zgody i wysłuchaniu uwag – a często waśnie takie uwagi ksiądz prowadzący msze ma – mogę zająć odpowiednie miejsce i przygotować się do zdjęć. Moje doświadczenie, odpowiedni sprzęt i znajomość wielu kościołów pozwala mi na swobodne i profesjonalne wykonywanie swojej pracy – bez zbędnego stresu.

Zdjęcia w restauracji.

Fotorelacja z uroczystego obiadu rodzinnego to nieodłączna część mojej pracy podczas imprez okolicznościowych. Wykonuję pamiątkowe zdjęcia rodzinne, dbam o to aby każdy detal został uchwycony, organizuje mini sesje plenerowe w okolicy restauracji. Pracuję zawsze w tle, dyskretnie i nienachalnie.

Zapraszam do zapoznania się z pakietami.