Kursy i szkolenia z fotografii produktowej Bydgoszcz Toruń

Szukasz rozwiązań dla Twojej firmy aby zwiększyć sprzedaż internetową ? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą.

Jako doświadczony fotograf w dziedzinie fotografii produktowej, chętnie podzielę się swoją wiedzą i zdradzę tajniki swojej pracy czyli know-how. Profesjonalne fotografie produktowe, są bardzo ważną kwestią w sprzedaży. Dzięki dobrym, przyciągającym uwagę i dobrze wykonanym zdjęciom nasz biznes oparty na sprzedaży internetowej będzie postrzegany przez naszych klientów rzetelnie i profesjonalnie, dlatego tak ważne jest to aby móc je wykonywać w oparciu o własne produkty. Przez lata budowałam swój biznes na współpracy z firmami zajmującymi się sprzedażą i wykonywałam dla nich zdjęcia produktowe, reklamowe, packshoty m.in. dla takich marek jak dadelo, pysze.pl, gzella, rnew, eoryginalne.pl, ivytech, stalplex.

Wykonuję szkolenia w miejscu pracy:

  • indywidualne – jednodniowe z obsługi i konfiguracji Orbit UV
  • z obsługi lustrzanki cyfrowej i postawy fotografii studyjnej
  • dla grupy osób z fotografii produktowej: packshot, fotografia reklamowa, fotografia dużych obiektów ( np. rowery, meble, sprzęt AGD) – warsztaty dwu dniowe po 4h dziennie
  • dostosowanie miejsca pracy do fotografii produktowej w Twojej firmie – pomagam skompletować i wybrać odpowiedni dla Twojej działalności sprzęt. – konsultacja obejmuje wsparcie merytoryczne i poradę telefoniczną.

Do kogo skierowane są szkolenia ?

  • do firm które zakupiły platformy ORBIT VU i chcą przeszkolić pracowników bez doświadczenia w fotografii do obsługi lustrzanki cyfrowej, platformy orbit UV i oprogramowania.
  • do osób/właścicieli firm zajmujących się sprzedażą internetową i chcących stworzyć stanowisko pracy dla fotografa produktowego który będzie niezależny i samodzielnie będzie umiał wykonywać zdjęcia produktów na stronę oraz je obrabiać w programie Photoshop.
  • do firm które chciałby wprowadzić ulepszenia/ innowacje w obecnym stanowisku do fotografii produktowej, przez np. dodanie dodatkowego aparatu do detalu, lub dostosować miejsce do innego rodzaju obiektów.

Po ukończeniu kursu wystawiam certyfikaty dla każdego pracownika.

Jestem otwarta na indywidualne potrzeby i chętnie pomogę w rozwijaniu Państwa biznesów internetowych przez sprawdzenie nowej jakości do Państwa zdjęć. Pomogę, doradzę i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Zapraszam do współpracy kontakt

Wystawiam faktury zwolnione z podatku VAT