Romantyczne Sesje narzeczeńskie w plenerze

Data ślubu ustalona, z dwu letnim lub rocznym wyprzedzeniem. Do wysłania zaproszeń jeszcze trochę czasu zostało a Wy pomału zaczynacie planować przebieg Waszego wesela. Zwykle pomysł na pójście do profesjonalnego fotografa pojawia się właśnie wtedy. Zdjęcia z takiej sesji można bowiem wykorzystać do udekorowania sali, zrobieniu podziękowań dla rodziców lub gości.

Naturalna sesja przed ślubna

Sesja przed ślubna to też świetna okazja do sprawdzenia się przed obiektywem i wczucia się jako przyszła Para Młoda. Poznajecie przebieg sesji i wiecie czego się spodziewać gdy przyjdzie czas na zdjęcia w sukni ślubnej i garniturze.

Tajemnica zawsze udanej sesji dla zakochanych

Pamiętajcie, że sesja zdjęciowa to świetna zabawa, nie ma tu miejsca na wymuszone pozy i sztywne ujęcia. U mnie, jest zawsze naturalnie i romantycznie, liczycie się tylko Wy. Zawsze mówię, że aby dobrze wychodzić na zdjęciach wystarczy chcieć – pogodny uśmiech, głębokie spojrzenie sobie w oczy, romantyczny pocałunek – to zawsze wchodzi dobrze na zdjęciu. Cała filozofia 🙂 Podczas sesji możecie liczyć na moje wskazówki oraz będę Wam mówić, co wygląda dobrze a czego unikać. Pamiętajcie, że sesja jest dla Was, musicie czuć się swobodnie i komfortowo.