Sesje noworodkowe Bydgoszcz

Sesja zdjęciowa maluszka tuż po narodzinach.

Narodziny dziecka to zawsze wielkie wydarzenie w życiu każdej rodziny. Warto jest uwiecznić małego człowieczka tuż po urodzeniu. Sesje noworodkowe są wykonywane do drugiego tygodnia od narodzin, lecz najlepszy czas na zdjęcia jest między 5 a 14 dniem. Jest to okres w którym Nasz mały model da się swobodnie układać i przebierać, co gwarantuje niepowtarzalne ujęcia. Dotyk i zewnętrze dźwięki nie przeszkadzają mu w twardym śnie, a sesja przebiega bezpiecznie i bez stresu dla rodziców.

Zapewniam wszystkie niezbędne dodatki i akcesoria, ubranka, czapeczki, opaski, koszyczki, owijki. Oczywiście dla każdego malucha przed sesją wyprane w antyalergicznych środkach dla niemowląt.

Bezpieczeństwo

Podczas sesji bezpieczeństwo Twojego malca, jest dla nas najważniejsza. Nie ma mowy o najmniejszym zaniedbaniu. Przeszłam kurs jak odpowiednio i bezpiecznie pozycjonować noworodka, zasady odpowiedniej higieny i dezynfekcja to u mnie norma. Przed każdą sesją akcesoria są dezynfekowane i używam przez całą sesje maseczki oraz bawełnianych rękawiczek. Rodzice mogą asystować podczas sesji, przyda się zawsze dodatkowa czujna osoba dla bezpieczeństwa naszego modela.

Kiedy się zapisać na sesję?

Zachęcam do zapisów na sesje jeszcze podczas ciąży najlepiej w ostatnim miesiącu, dzięki czemu będę mogła zagwarantować dogodny termin sesji. Data sesji jest oczywiście, mocno wstępna, bo przecież nie d się dokładnie przewidzieć kiedy dzidzia zechce przyjść na świat 🙂 ale spokojnie, dopiero po porodzie, gdy mama i maluszek czują się dobrze, umawiamy dogodny termin.

Piękna pamiątka na płótnie.

W swojej ofercie posiadam również, fotoobrazy na płótnie, dzięki czemu zdjęcia Waszego skarba będą mogły cieszyć oko na ścianie w najwyższej jakości.

Gdzie na sesje ?

Sesje noworodkowe wykonywane są na ternie Bydgoszczy i okolic z dojazdem do klienta w Waszym domowym zaciszu lub w moim atelier na Czyżkówku na ul. Nad Torem 114.

Więcej o sesji i jak się do niej przegotować, zapraszam do wpisu https://antworek.pl/noworodki/fotografia-noworodkowa-oraz-dziecieca/

10 zdjęć + wydruk 15×23 cm – 350 zł